Biz Kimiz ?

İLKELERİMİZ

Bütün faaliyetlerimizde uluslararası standart ile yasal mevzuat hükümlerine uymak ve çevreye saygılı üretim yapmak, Üretimin her aşamasını gıda güvenliği kurallarına uygun şekilde davranmak Müşteri talepleri doğrultusunda, müşteri beklentisinin de üzerinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini artırmak sürekli mükemmeli hedefleyerek, iyileştirme ve geliştirmeyi benimsemek çalışanlarımızın motivasyon ve iş memnuniyetini sağlayarak, performansı geliştirmek ve eğitmek.

HEDEFLERİMİZ

Sürekli kendini yenileyen personelini eğiterek geliştiren firmamızın başlıca hedefleri arasında; İmalatını gerçekleştirdiğimiz baklava ve diğer tatlıların üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkartmaktır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik ürünleri üreterek Baklavacı Fıstıkçıoğlu Sini lezzetinden vazgeçmeyen dostlar kazanmaktır. Üretim kalitemiz ile lezzet farkımızın avantajını kullanarak, Türkiye ve dünyanın bir çok noktasındaki firma ve kişilere ulaşabilmek.

Fıstıkçıoğlu & Sini Baklavanın tercih edilmekteki sebebi, üretim sürecinden başlıyor. Kullanılan kaliteli ve seçilmiş malzemelerin alınmasından depolanmasına kadar her aşama itina ile yapılır. Ürünün imalatında adeta bir cerrah titizliği ve büyük bir ekip ile yapılan baklavalar her aşamada baklava ustasının kontrolünden geçer.
BAKLAVACI FISTIKÇIOĞLU&SİNİ

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Ücretsiz Teslimat Seçeneği

550 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti almıyoruz.

Ödeme Güvenliği

Havale/EFT , kredi kartı gibi ödeme kolaylıkları çeşitli sanal pos entegrasyonları ile %100 güvence altındadır.

7/24 Müşteri Desteği

Tüm siparişleriniz, sorularınız ve endişeleriniz için günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz.